Ogromny kryzys w Libanie! Setki ludzi bez pracy! LIBAN BŁAGA O POMOC!

⬇️ Obejrzyj apel o pomoc Libańczyków, którzy doświadczają kryzysu, video na dole strony ⬇️

Sytuacja w Libanie jest dramatyczna. W wyniku napięć i zagrożenia wojną ludzie tracą prace. Wiele osób, które do tej pory współpracowały z Fundacją Fenicja m.in. przy organizacji pielgrzymek, pozostało bez środków do życia. Hotele stoją puste, ruch turystyczny zamarł. Hotelarze, kelnerzy, kierowcy, obsługa sprzątająca, kucharze i wszystkie inne osoby, których praca była zależna od ruchu turystycznego nie mają aktualnie pracy.

Do naszej fundacji zgłaszają się libańskie rodziny, które w związku z tragiczną sytuacją gospodarczo-polityczną nie mają z czego żyć. Nie mają prądu bo państwo libańskie dostarcza energię tylko okresowo, nie mają pieniędzy aby dzieci chodziły do szkoły, nie mają nawet funduszy aby kupić produkty podstawowej potrzeby – ludzie są głodni, pełni obaw.

Fundacja Fenicja robi wszystko aby nie zostawić potrzebujących samych!

W ramach wsparcia opłacamy rachunki za prąd dostarczany przez prywatne firmy, wspieramy rodziny rzeczowo, zaopatrujemy w produkty spożywcze, finansujemy dzieciom edukację.

W tym momencie potrzebujemy wsparcia finansowego naszych darczyńców!

Dzięki waszym wpłatom akcje pomocowe nie ustaną, zgromadzone fundusze pozwolą na ratowanie Libańczyków.

Nasza akcja pomocowa trwa – apelujemy o wpłaty:

62 1020 1156 0000 7402 0134 0702
BIC/SWIF:BPKOPLPW
w tytule: Pomoc Libanowi

Dziękujemy! ❤️

Wassim Safi, który jest menadżerem jednego z libańskich hoteli, apeluje o pomoc. Hotel stoi pusty, nie ma turystów. Zarówno Wassim, jak i cały zespół hotelowy nie ma pracy.

Tony Khoury, kierowca, który współpracował z nami przy wielu pielgrzymkach po Libanie opowiada o swojej sytuacji, o aktualnym braku pracy i trudnościach życia codziennego.

Prezes Fundacji Fenicja Kazimierz Gajowy apeluje o pomoc:

Bez darczyńców Liban sobie nie poradzi! Pomóżcie nam pomóc!