Wirtualny Gość przy Twoim Wigilijnym Stole

Fundacja Fenicja im. św. Charbela, we współpracy z Caritas Liban zaprasza do włączenia się w projekt „Wirtualny Gość na pustym miejscu przy Twoim Wigilijnym Stole” – Wigilia 2019.

Świąteczny stroik

Mamy w Polsce piękną tradycję dodatkowego miejsca przy wigilijnym stole. Spraw, aby podczas tegorocznego Bożego Narodzenia nie było ono puste. Zaproś do swojego stołu chrześcijańskiego uchodźcę, z kraju ogarniętego wojną, jak np. Syria. Zasiądzie do Twojej wigilijnej kolacji, jako Wirtualny Gość. W rzeczywistości dla osób tych przygotujemy wigilijną kolację w Libanie. Zrobimy to dzięki Tobie.

Wystarczy, że wpłacisz 50 zł na konto Fundacji Fenicja, z dopiskiem „Wirtualny Gość”, a sprawisz, że piękna tradycja pustego miejsca przy stole, choć na odległość, „stanie się ciałem”, a Ty poczujesz, że Chrystus narodził się w Twoim domu.

FUNDACJA FENICJA IM. ŚWIĘTEGO CHARBELA
Numer konta: 62 1020 1156 0000 7402 0134 0702

Fundacja Fenicja im. św. Charbela i Caritas Liban od wielu lat organizują wigilie dla setek uchodźców. W ich imieniu dziękujemy wszystkim, którzy dzielą się chlebem i radością z potrzebującymi.