Wirtualny Gość na pustym miejscu przy Twoim Wigilijnym Stole – Wigilia 2018

Fundacja Fenicja imieniem św. Charbela, we współpracy z Caritas Liban, od kilku lat realizuje projekt „Wirtualny Gość na pustym miejscu przy twoim Wigilijnym Stole”. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie uszczęśliwić wszystkich chrześcijańskich rodzin uchodźców podczas tegorocznego Bożego Narodzenia, ale jedną z nich, każdy z nas na pewno tak.

Zaproś chrześcijańskiego uchodźcę, jako wirtualnego gościa przy Twoim wigilijnym stole, wpłacając 50 PLN na konto Fundacji Fenicja imieniem św. Charbela, z dopiskiem „wirtualny Gość” w ten sposób sprawisz, że piękna tradycja pustego miejsca, choć na odległość, to jednak stanie się ciałem, a Ty poczujesz, że Chrystus narodził się w Twoim domu.

FUNDACJA FENICJA IM. ŚWIETEGO CHARBELA

Numer konta: 62 1020 1156 0000 7402 0134 0702

Czym więcej wpłat, tym więcej wirtualnych gości przy naszych polskich wigilijnych stołach, tym więcej radosnych, szczęśliwych dzieci w tę Świętą Noc.

W zeszłym roku Fundacja Fenicja imieniem Świętego Charbela, we współpracy z Caritas Liban, zorganizowała posiłek wigilijny dla ponad 300 uchodźców, w te święta liczymy na więcej. W imieniu „Wirtualnych Gości” dziękujemy za bardzo konkretną Kolację Wigilijną tym wszystkim, którzy od lat dzielą się chlebem i radością z uchodźcami.