Spotkanie z Libańczykami w sprawie projektu YAAB

W Libanie spotkaliśmy się także z beneficjentami naszego poprzedniego projektu pod nazwą Wspólny Rynek Produktów Rolnych (CFM) , którzy kontynuują rozwój przedsięwzięcia.

Targowiska w Libanie działają jako Ya Ayni Al Baladi już 3 rok!

Wydarzenia stają się coraz bardziej popularne, a młodzież, która założyła własne przedsiębiorstwo BEBaladi ma opracowane plany i wiele atrakcyjnych pomysłów na rozwój wypracowanej w projekcie idei.

O postępach i rozwoju będziemy Was na bieżącą informować!

Podczas naszej wizyty w Libanie z ogromną satysfakcją i radością podpisaliśmy protokół przekazania młodzieży własności sprzętu zakupionego w ramach projektu CFM oaz wszelkich praw do jego idei, a od zespołu Libańskiego otrzymaliśmy ręcznie wykonany przez farmerów logotyp YAAB 🥰Fundacja Fenicja od lat prowadzi akcje pomocowe na terenie Libanu. Nasze działania humanitarne nakierunkowane są na najbardziej potrzebujących. Pomagamy libańskim rodzinom, dzieciom, osobom starszym i schorowanym. Staramy się być tam gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Oprócz pomocy rzeczowej i finansowej wdrażamy projekty rozwojowe, które dają możliwość pracy i rozwoju mieszkańcom Libanu.