Kontynuacja CFM – wielki sukces projektu!

W Bejrucie, w miniony weekend, odbyło się kilkudniowe wydarzenie z cyklu CFM!

To kontynuacja projektu, którego wdrożenie rozpoczęliśmy w Libanie w 2021r. Teraz dumnie obserwujemy jak projekt się rozwija! Organizacja, produkty, cała oprawa wydarzenia – wszystko jest na najwyższym poziomie!

Libańczycy potraktowali całe przedsięwzięcie jako wielką szansę i okazję na rozwój. Pod naszą opieką przez długie miesiące uczyli się jak sprzedawać i docierać do nowych klientów, którzy będą zainteresowani ich produktami. Młodzież zaangażowana w projekt została przeszkolona z zakresu organizacji, logistyki i reklamy wydarzeń. Głównym wyzwaniem była organizacja 8 targowisk, na których byliśmy obecni, i w których organizacji uczestniczyliśmy.

Obecnie cały projekt jest już w rękach Libańczyków! Frekwencja, zainteresowanie i zaangażowanie w organizację wydarzeń wyraźnie pokazują jak bardzo projekty rozwojowe są w Libanie potrzebne i pożądane.

Nasza Fundacja działa dwutorowo – pomagamy doraźnie najbiedniejszym poprzez przekazywanie darów rzeczowych i finansowych, ale również wdrażamy pomysły i akcje, które, w dalszej perspektywie, mają szansę przynieść realne szanse na rozwój, tworzą miejsca pracy oraz są ważnym elementem w promocji regionu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sympatykom Fundacji Fenicja, którzy trzymali kciuki za powodzenie projektu!Fundacja Fenicja od lat prowadzi akcje pomocowe na terenie Libanu. Nasze działania humanitarne nakierunkowane są na najbardziej potrzebujących. Pomagamy libańskim rodzinom, dzieciom, osobom starszym i schorowanym. Staramy się być tam gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Oprócz pomocy rzeczowej i finansowej wdrażamy projekty rozwojowe, które dają możliwość pracy i rozwoju mieszkańcom Libanu.